Vánoční jarmark 19.–20. 12.

Kategorie: General  |  Date: pro 12, 2022  |  Author:

Zveme vás na Vánoční Jarmark (nebo Zimmark?) Osvobozené školy, který se koná v pondělí 19. a v úterý 20. 12. 2022 od 15:00 do 19:00.

Přijďte se s námi potkat v předvánočním týdnu. Na programu bude představení školy, taneční vystoupení Ruby a Rózy, kavárna, občerstvení, prodejní stánky, výtvarné dílny, swap, Vánoční nálada, povídání, setkávání, pohoda, legrace, lidství a mnoho dalšího.

V úterý se jarmark propojí s diskuzí na téma systém vs. lidství. Diskutovat bude za Nepodmíněný základní kolektiv Jitka Cardová (omlouváme se za chybu ve jménu na plakátku) a za kancelář zmocněnkyně pro lidská práva Tereza Dušková a Sylva Kloboučková. Diskuzí nás provede Ondřej Cakl. Promítat se bude i film Narušitel systému.

Těšíme se na vás!

Děti a dospělí z Osvobozené školy.

vánoční jarmark 2022