Osvobozená škola

Novinky

Veřejná přednáška Tomáše Hajzlera 18. 4.

Veřejná přednáška Tomáše Hajzlera 18. 4.

Kategorie: General  |  Date: bře 31, 2023  |  Author:

Naše Osvobozená škola není jen srdcem tepajícím pro změnu společenského myšlení souvisejícího s přístupem k dětem. Naše škola by se moc ráda stala i součástí osvěty, která s tím souvisí. 
Nám samotným neustále více dochází, jak ohromná je důležitost sebeřízených svobodných škol pro svět, který přichází.
Svět, který bude potřebovat odolné a samostatně, odpovědně a v souvislostech přemýšlející bytosti, které si jsou vědomy komunity a své role v celku. 
U nás ve škole také věříme, že šanci stát se takovým dospělákem by měly dostat všechny děti, a proto se podílíme na osvětě.
V naší sérii přednášek, která začala skvělým @Jan Kršňák (brzy nasdílíme video) a jeho https://digideti.cz/ Vám chceme představit dalšího hosta – vizionáře a myslitele @Tomáš Hajzler a jeho pohled na stávající společnost, její budoucnost a na roli sebeřízení ve světě, který přichází. 18. dubna 18:00–21:00 se na vás těšíme.
Pro ty, kteří Tomáše neznají, mrkněte na jeho web www.tomashajzler.com,  doporučujeme se přihlásit k odběru jeho newsletteru, nebo mrkněte na jeho nakladatelství www.peoplecomm.com, které už více než dekádu přináší knihy, které mění lidem životy.
Je nám ctí, že Tomáš přijde svojí řečí podpořit naší školu i finančně. Veškeré vstupné věnuje škole, která se právě díky dění ve společnosti potýká s finančními výzvami.
Pokud chcete vědět více o změně myšlení, která je nutná, doražte! Bude i záznam, ale když dorazíte osobně, budete se moci Tomáše i doptat a my vás moc rádi uvidíme. K zakoupení na místě budou některé jeho knihy.

Kdy? 18. 4. od 18:00 do 21:00
Kde? Osvobozená škola, Boleslavská 16, 130 00 Praha 3
Za kolik? Cena je solidární 250,- na osobu.
Pokud si můžete dovolit více, budeme vděčni za větší příspěvek.
Pokud by vám cena 250,- měla bránit v účasti, dejte kolik můžete.

Těšíme se na vás :)